Kadıköy Acil ile birlikte İstanbul Trip isimli gruplarının eski üyelerinden Şam lakabına sahip Şamil Oymak, dün akşam üzeri Instagram hesabı üzerinden eski grup arkadaşlarıyla alakalı olarak herkesi çok fazla şaşırtmış iddialar gerçekleştirdi. Oymak açıklamasında, grup arkadaşlarının uyuşturucu satışı gerçekleştirdiği, küçük yaşta bulunan çocukları uyuşturucuya alıştırmış olduğunu ve de satanizme yönlendirmiş olduğunu ileri sürdü.

Aynı zaman içerisinde Kadıköy Acil isimli grubun kurucusu olan Selo lakabına sahip rapçinin kendisini 10 yaşındayken uyuşturucuya alıştırmış olduğunu ve sonrasında ailesinden soğutmuş olduğunu da ileri sürdü. Bu söz konusu iddiaların hemen sonrasında genç yaştaki rapçi eski grup arkadaşlarının tarafından ilk önce bir tehdit edildi daha sonrasında ise gece yarısında evinin basılmış olduğu görüntüleri canlı bir şekilde paylaştı.

İstanbul Trip isimli gruptan ayrılmış olan Ali Black lakabına sahip rapçinin tekrar buna benzeyen bir iddia ortaya atıp grup üyelerinin birbirlerine uyuşturucu madde temin etmekte olduğunu, birbirlerini dolandırmakta olduğunu ve de çocukları istismar etmiş olduğunu ifade etmişti. Bütün bunların yanında rapçilerden biri olan Orçun Doğucan Kaya, grupta yer alan bir başka üyelerden biri olan Şehinşah’ı çocuk istismarıyla da suçlamış idi.