Denizli ilinin Acıpayam ilçesi içerisinde yolcu minibüsüyle hafif ticari bir durumdaki aracın çarpışması sonrasında meydana gelmiş olan kaza esnasında 3 kişinin yaralandığı açıklandı.

Edinilmiş olan bilgilere bakılır ise bu kaza, Acıpayam ilçesinde yer alan Kırca Mahallesi içerisinde gerçekleşti. İddialara bakılır ise, şoförümüm kimliği halen tespit edilememiş olan 48 BS 052 plakasına sahip bir yolcu midibüsü, şoförünün kimliği tespit edilemeyen 20 AAN 805 plakasına sahip hafif ticari bir araçla Kırca kavşağı ismiyle bilinmekte olan nokta üzerinde çarpıştı.

Çarpışmanın etkisi ile birlikte savrulmuş olan hafif ticari araç, yol kenarında yer alan bariyerlere çarpıp anca durabildi. Öteki şoförler tarafından ihbarda bulunulmasının üstüne olayın yaşanmış olduğu yere itfaiye ekipleri ile birlikte sağlık ekipleri yönlendirildi. Olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden Denizli Büyükşehir Belediyesinin İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı bulunan ekipler, hafif ticari araç içinde sıkışmış olan kimliği tespit edilemeyen 3 şahsı sıkışmış oldukları yerden çıkartıp sağlık ekiplerine teslim etti. Yaralı durumdaki kişilere olayın yaşanmış olduğu yerde ilk müdahaleyi gerçekleştiren sağlık ekipleri, hemen sonrasında ise tedavi etmek amacıyla hastaneye kaldırdı.

Kazayla alakalı olarak bir soruşturma başlatılmış durumda.