Son günler içerisinde yıldızı parlamaya başlayan şarkıcılardan Melek Mosso, bir konseri esnasında elbisesini açarak bütün kadınlara seslenmiş oldu. Şarkıcının söz konusu bu konuşmadan sonra yapmış olduğu orta parmak hareketi sosyal medya üzerinde destek mesajlarının yanında çok fazla tepki mesajları da almaya başladı.

Şarkıcılardan biri olan Melek Mosso bir konseri esnasında bacaklarını göstermiş olması ve söylemiş oldukları da bugün Twitter gündemine adeta bomba gibi düştü. Mosso konserinde bacaklarını açıp; ”Açmayı istemekteyseniz açın, konuşmayı istemekteyseniz konuşun, kimsenin sizin nasıl davranmanız gerekli olduğuna, nasıl konuşmanız gerekli olduğunu söylemesine, ne yapmanızın gerekli olduğuna söylemesine ihtiyacınız bulunmuyor ihtiyacınız bulunmuyor kızlar. Sizin kendi kanatlarınız bulunuyor kimsenin kanatlarının altında durmanıza da hiç bir şekilde ihtiyacınız yok. tersini söyleyenlere ise …..” benzeyen ifadelerini kullanmış olması Twitter gündemine adeta bomba gibi düşmüş oldu.

Konuşmadan sonra birde orta parmak hareketi yapmış olan Melek Mosso, bundan dolayı pek çok tepki almış oldu.

Takipçilerinden bir tanesi yorum olarak; ‘Bu nedir şimdi?, özgürlük bu mu?” şeklinde bir yorum yazarken, başka bir takipçisi ise; ” bir kadın bir kadına bunu hiç bir şekilde demez ancak aşırı bir şekilde leşsin” şeklinde bir yorumda bulundu.