Bir zamandır boşanacak oldukları konusunda konuşmalar dönmeye başlayan Özcan Deniz ile birlikte Feyza Aktan, Çağlayan Adliyesi içerisinde anlaşmalı bir şekilde 15 ay boyunca devam eden evliliklerini sona erdirme konusunda karar aldılar.

Posta tarafından yapılmış olan habere bakılır ise, Özcan Deniz ile birlikte Feyza Aktan dün boşanma davasıyla alakalı olarak Çağlayan Adliyesi’ne gelmiş oldu. En başından bu yana basından gizlenmeye çalışılmakta olan bu olay esnasında çifti görüntüleme konusunda isteği olan gazetecilerle güvenlik görevlilerinin arasında çok büyük bir arbede yaşanmış oldu.

46 yaşında bulunan Oyuncu ve aynı zamanda şarkıcı olan Özcan Deniz , 2016 senesinden bu yana aşk yaşamakta olduğu, kendisinden tam 20 yaş küçük durumdaki Feyza Aktan’la 8 Mart 2018 tarihi içerisinde nikah masasına oturmuş idi. Sürpriz olarak gerçekleşmiş olan bu ayrılığın perde arkasında da ihanet bulunduğu konusunda iddialar ortaya atılmıştı. Söylenmiş olanlara bakılır ise Feyza Aktan, Özcan Deniz’in cep telefonu üzerinde farklı bir tane kadından yollanmış mesajlar buldu. Eşine bu konuyla alakalı olarak hesap sormuş olan Aktan ve Deniz arasında çok büyük bir tartışma meydana geldi ve çift bundan sonrasında da evliliklerini bitirme konusunda bir karar vermiş oldu.