Moda programı içerisindeki performansı ile çok büyük bir ün kazanan daha sonrasında da Survivor isimli yarışmaya katılmış olan Nihal Candan, mayokinili fotoğrafı ile birlikte takipçilerini çok fazla heyecanlandırmış oldu. Candan’ın takipçilerinden birisi ise fotoğrafın altına; ”Cidden de olağanüstü bir güzelliğe kavuşmuş oldun.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi.

Sivri dilli açıklamaları ile birlikte katılmış olduğu moda programı esnasında ün kazanan Nihal Candan, çok cesur bir durumdaki mayokinili fotoğrafı ile birlikte takipçilerinden de tam bir not almış oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden cüretkar bir durumdaki mayokinisiyle poz vermiş bulunan Nihal Candan’ın fotoğrafı altına yorum ile birlikte beğeniler yağmış oldu. Nihal Candan’ın paylaşmış olduğu bu fotoğrafına yorum yazmış olan takipçilerinden biri;, ”Geçirmiş olduğun estetik operasyonlarından sonra cidden de olağanüstü bir güzelliğe kavuşmuş oldun.” ifadelerine yer verdi. Takipçilerinden bir başkası da Nihal Candan’a eleştiride bulunarak; ”Her bir tarafın estetik iğne batırmış olsam adeta patlayacak gibisin.” şeklinde bir yorum yazdı.

Instagram hesabının üzerine göğüs dekoltesi bulunan pozlarını yerleştirmiş olan Nihal Candan, silikon taktırmış oldu şeklindeki iddialarını ise tekrardan ateşlemişti. Takipçilerinden bir tanesi de bu durumu dile getirerek fotoğrafın alt kısmına ”Silikonlarımı daha yeni taktırdım pozu” şeklinde bir yorum yapmıştı.