Aleyna Tilki, son zamanlar içerisinde, sosyal medya paylaşımları ile birlikte çok sık gündeme gelmekte ve eleştiri yağmuruna tutulmakta. En son bikinili hali ile gündeme gelmiş olan Tilki kim ne der ise desin bir tane bikinili paylaşım daha yapmayı hiç bir şekilde ihmal etmiş değil.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Aleyna Tilki’nin Bodrum ilçesinde bikinisiyle objektiflere yakalanmış olması çok fazla epey. Kilolarından dolayı da çok fazla eleştirilmişti. O durumuna cevap olarak yanıt niteliğine sahip yapmış olduğu paylaşımlar da photoshop sebebi ile eleştiri oklarının hedefi olunca Tilki ne yapacak olduğunu bir türlü bilememişti. Bütün bu eleştirilere yanıt olarak ise Tilki, Instagram hesabı üzerinden orta parmağını göstermiş olduğu bir fotoğraf paylaşımı gerçekleştirmişti. Çok sert eleştirilere de maruz kalmış olan Tilki yeni yapmış olduğu bir bikinili paylaşımı ile yeniden dikkatleri çekti. Yapılmış olan eleştirileri hiç bir şekilde umursamamakta bulunan Tilki yapmış olduğu bikinili paylaşımın altına ”mutlu’ şeklinde bir not eklemeyi de hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Tilki öte yandan Madonna’nın yapmış olduğu ”ejderhaların annesi” şeklindeki paylaşımından da özenerek benzeyen bir paylaşımda gerçekleştirdi. Son dönemler içerisinde yapmış olduğu bu tarz hareketlerden ötürü Aleyna Tilki’nin ailesinden de bir uyarı almış olduğu fakat ailesini de hiçbir şekilde dinlememekte olduğu söyleniyor. O kadar ki Tilki paylaşımlarını kaldırmasının gerekli olduğunu söyleyen arkadaşlarına cevap olarak ”Dünya starları yaptığında hiç bir şey olmuyor da Aleyna yaptığında mı problem oluyor” şeklinde bir de sitem etmekteymiş.