Oyunculardan biri olan Gizem Karaca’nın, Golden Retriever cinsinde bulunan köpeği kayboldu. Karaca, sosyal medya hesabı üzerinden arka arkaya paylaşımlar gerçekleştirerek takipçilerinden yardım talep etti.

Uyuşturucu maddeyi kullanma suçundan dolayı gündeme gelmiş olan 26 yaşında bulunan oyunculardan Gizem Karaca, sosyal medya hesabı üzerinden çok sevmekte olduğu köpeğinin kaybolmuş olduğunu duyurdu.

Köpeğinin bulunabilmesi amacıyla takipçilerinden de yardım talep eden başarılı ve güzel durumdaki oyuncu; ”Golden Retriever cinsinde olan oğlumuz Kito kayıp. 21.06.2019 tarihi içerisinde sabah saatlerinde evden kaçmış. Fazlasıyla uysal, hiç bir şekilde saldırgan değil. Çağırsanız size hemen gelir. Üzerinde mavi renkli tasması bulunuyor. Eğer görürseniz lütfen bizlere ulaşın. Art arda başıma gelmiş olan şanssızlık, gerçekten de hiç bir şekilde inanamıyorum. Bu sabah saatlerinde eve tadilat amacıyla gelmiş olan kişiler bahçe kapısını açık bir şekilde bırakmış o ise burdan kaçmış. Kaju’dan hemen sonra Kito’ya herhangi bir şey olmasını hiç bir şekilde kaldıramam. Lütfen sizler de paylaşın, yaymaya yardım edin. Sahil evleri etrafında gören veya duyan var ise bana mesaj atın lütfen…” şeklindeki not ile çaresiz bir şekilde takipçilerine seslenmiş oldu.

Karaca’nın sadece 2 hafta öncesinde de kedisi olan Kaju kaybolmuş, Karaca daha sonrasında ise kedisine bir arabanın çarpıp kaçmış olduğu bilgisine ulaşmıştı.