13 Nisan tarihi içerisinde oğlu Karan’ı kucağına almış bulunan Fahriye Evcen, tamamen makyajsız bir durumdaki fotoğrafını paylaştı. Doğal durumdaki güzelliğiyle birlikte herkesi büyülemeyi başaran Evcen’e ise, övgülerin dolu olduğu yorumlar gelmeye başladı. Takipçileri ise, Evcen’in bu mükemmel güzelliğinin sırrını ”Karan etkisi” şeklinde yorumlamaya başladılar.

2017 senesi içerisinde çok sade bir tören ile dünya evine girmelerinin sonrasında Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çiftinin bebekleri de geçmiş olduğumuz nisan ayı içerisinde dünyaya gözlerini açmıştı.

Oğlu olan Karan’ı kucağına almış bulunan çiçeği burnunda annelerden Fahriye’nin, huzurlu ve çok daha mutlu bir durumda olduğu paylaşımlarına da açık bir şekilde yansımakta. Doğumdan sonra belirli aralıklarla paylaşımlar yapmaya devam eden güzel oyuncu, en son ise makyajsız bir fotoğrafını takipçileri ile paylaşmış oldu. Orman içerisinde oğlu Karan’ı da alıp yürüyüşe çıkmış bulunan Evcen, fotoğraf paylaşımı yapmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Doğal güzelliğiyle birlikte dikkatleri çekmekte bulunan Evcen’in makyajsız fotoğrafının altına binlerce sayıda beğeni ile birlikte yorum yağmış oldu. Pek çok takipçisi de; ”Erkek çocuk çok fazla güzelleştirir ancak seninki de tamamen kusursuzluk , adeta bir Karan etkisi” şeklinde yorumlar yazılmaya başlandı.