Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmakta olan ünlüler arasındaki Deniz Akkaya, bazı zamanlarda takipçileriyle iletişim de kurmakta.

Ünlü durumdaki model, paylaşmış olduğu fotoğraflar içerisinde eline dikkat etmekte bulunan ve bu şekilde pek çok yorum gerçekleştiren takipçileriyle alakalı olarak ”Fotoğraflari %8000 büyüterek hatalar arayıp en nihayetinde ellerime takılanlara… Ellerim sürekli böyleydi benim; yağ oranı düşmeye başladıkça daha fazla belirginleşmeye başlar damarlar. Takılmayın sizler o konuya hiç. Bugün bütün dünya üzerinde sporcu kadınlar ile birlikte adamların hatta pek çok takip etmiş olduğunuz unlu namzetin elleri bu durumda. Bende istiyorum bu şekilde pamuk gibi yumuşacık eller olmasını ancak bu şekilde omuza bu şekilde eller, saygılar” ifadeleri ile bir yanıt verdi.

Takipçilerinden bir tanesi ise Akkaya’ya ”Eller yaşlı bir durumda olduğunu ele vermiş” ifadelerine yer verirken takipçileri arasından başka bir tanesi de deneyimli durumdaki modele destek çıkıp ”Sevgili Deniz hanım sürekli olarak beğenmişimdir sizi. Bir kadın ve daha da önemlisi bir anne olarak ayrıca mesleğinizle birlikte bedeninize karşı olan saygınızdan ötürü de tebrik ederim” şeklinde bir yorum yazdı.