Ünlü durumdaki medya patronlarından Acun Ilıcalı, RTÜK’e tam olarak ne kadar ceza ödemiş olduğu açıklamasını yaptı. Ilıcalı, toplam olarak RTÜK’e ceza ödemesi 10 milyon Türk Lirası ödemiş olduğunu yaptı.

Youtuber olarak herkesin çok fazla tanıdığı Enes Batur’la uçak yolculuğu yaptığı esnada sohbet etmiş bulunan TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, RTÜK’e ödemiş olduğu cezanın miktarını açık bir şekilde ifade etti.

Acun Ilıcalı, uçak yolculuğu esnasında sohbet etmiş olduğu herkesin yakından tanıdığı Youtuberlardan Enes Batur’un ”Aklına ne geliyor ise söyle bizde RTÜK yok” şeklindeki sözlerine cevap olarak; ”RTÜK’e toplamda ödemiş olduğum ceza ise 10 milyon Türk Lirası” ifadeleri ile bir açıklamada bulunmuş oldu.

”Ancak sonuç olarak bizim taraftan RTÜK’ün de kollaması gerekli. Bütün yetkililere sevgiler ile saygılar” şeklindeki bir sözle açıklamasını noktalamış oldu.

Başarılı durumdaki televizyonculardan biri olan Acun Ilıcalı, geçmiş olduğumuz günler içerisinde yeni filmi vizyona girmiş olan sosyal medya fenomenlerinden Enes Batur’u Survivor’un gelecek sezonu için dahil etmeyi istediğini ifade etmişti.