14,5 milyon milyon euro tutarında bir para kaçırmış olduğu iddia edilip hakim karşısına çıkmış olan Shakira, pembe bikini giyerek çekmiş olduğu videosu ile birlikte kendisine hayran bırakmayı başardı.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmakta olduğu çok büyük bir cesaret istemekte olan fotoğraflar fazlasıyla konuşulan Shakira, bunlar arasına bir yenisini daha ilave etmiş oldu. Shakira sosyal medya hesabı üzerinden pembe renge sahip bikinili videosunu açık bir şekilde paylaştı. Shakira’nın paylaşmış olduğu bu videosu takipçilerinin tarafından çok yoğun bir şekilde yorum ve de beğeni yağmuruna tutulmuş oldu.

Kolombiya asıllı şarkıcılardan biri olan Shakira, İspanya içerisinde 14,5 milyon euro tutarında bir vergi kaçırma suçlamasıyla hakkında açılmış olan soruşturma dahilinde mahkemeye giderek bu konuyla alakalı olarak bir ifade vermişti. Barselona’da yer alan Esplugues de Llobregat Mahkemesine gelmiş olan Shakira, mahkeme içerisinde de yaklaşık olarak 1,5 saat boyunca kalmıştı. Kolombiya asıllı şarkıcının, mahkemeye girişle birlikte çıkış esnasında basının görüntü almasını engelleyebilmek amacıyla mahkemeye direk olarak girişi bulunan özel bir otoparktan avukatı aracılığı ile yer kiralamış olması da dikkatleri çekmişti.