Kişisel durumdaki serveti 1,5 milyar Türk Lirası tutarında bulunan Kanada asıllı şarkıcılardan Justin Bieber, hafta sonunu özel jeti ile gelmiş olduğu Amerika Birleşik Devletleri Miami’de geçirmiş oldu.

25 yaşında bulunan şarkıcı geçtiğimiz gün evine gitmek amacıyla da otelden yola çıktı. Cipi ile bir tane benzin istasyonuna uğramış olan genç yaştaki şarkıcı, istasyonda yer alan mağazaya girdiği esnada kapının önünde bir tane evsiz gördü.

Öncesinde hazırlamış olduğu 40 dolar tutarındaki parayı evsiz durumdaki bu adama uzattı. Yıldız durumdaki şarkıcı, böylelikle vicdanını biraz daha olsa rahatlattıktan hemen sonra cipine atlayarak hava alanına doğru yola çıktı. Burdan ise özel jetine bindi ve Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles’ta yer alan malikanesine geriye döndü.

Fazlası ile ufak yaşlardayken şöhretin zirvesine tırmanmış olan Justin Bieber, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde depresyonda bulunduğunu ifade ederek hayranlarından da kendisiyle ilgili dua etmesini talep etmişti.

25 yaşında bulunan Kanada asıllı pop yıldızı, paylaşımı içerisinde; ”Kendimi fazlası ile bağlantısız ve de tuhaf hissediyorum. Sürekli olarak iyileşiyorum, bu sebepten dolayı da hiç bir şekilde endişeli değilim. Yalnızca size elimi uzatmayı ve sizlerden ise benim için dua etmenizi talep ediyorum.” şeklindeki ifadelere yer vermişti.