Oyunculardan Demet Akbağ ile birlikte oğlu Ali Çika İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkanlığı Yenileme Seçimi amacıyla Beşiktaş ilçesinde oy kullanmış oldu. Akbağ, burda da sandık görevlilerinden damgayı doğru bir şekilde basmayı istediğini ifade ederek boş bir kağıt istedi.

Ünlü oyunculardan biri olan Demet Akbağ ile birlikte oğlu Ali Çika İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkanlığı Yenileme Seçimiyle alakalı oyunu Beşiktaş ilçesinde kullandı. 1071 numarasına sahip sandıkta oyunu kullanmış olan Akbağ sonrasında ise; ”Sık bir şekilde kullanmaktayız. Hayırlısı olsun teşekkür ediyorum” ifadelerine yer vererek okuldan ayrılmış oldu.

Ünlü oyunculardan biri olan Demet Akbağ ile birlikte oğlu olan Ali Akbağ İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkanlığı Yenileme Seçimiyle alakalı olarak oyunu kullanmak amacıyla Beşiktaş ilçesinde yer alan Tevfik Fikret İlkokulu’na gelmiş oldu. Akbağ, burda yer alan sandık görevlilerine de; ”doğru bir şekilde basmayı istiyorum, içerde bir prova yapabiliyor muyuz” şeklinde sordu. Sandık görevlileri tarafından da ”içerde boş bir kağıt var” yanıtının verilmesi üstüne Akbağ kabine girip oyunu kullanmış oldu. 1071 numarasına sahip sandıkta oyunu kullanmış olan Demet Akbağ; ”sık bir şekilde kullanmaktayız. Hayırlısı olsun teşekkür ediyorum” ifadelerine yer vererek okuldan ayrılmış oldu.