Okan Bayülgen yapmış olduğu programı esnasında ünlü kasaplardan bir olan Nusret’i de yerden yere vurmuş oldu. Bayülgen programı esnasında; ”Yahu ölmüş olan hayvanlara vurulur mu, ne diye tokatlıyorsun?” şeklindeki sözler ile başlamış olduğu eleştirisine sonrasında ise ”Bu şekilde bir aptallığa da artık hiç bir şekilde prim vermeyin. Yalnızca Nusret’te değil tamamı, hemen bu aptal şekildeki bu modadan geri dönelim!” ifadeleri ile nokta koymuş oldu.

”Bu topraklar üzerinde yetişmiş olan insan düşen bir ekmeği yerden alarak öpüp başına koyup yerine kaldırır. Hayvana da hiç bir şekilde bir tokat atmaz! Hatta hayvanları burdan kesip bıçak ile öbürünün ağzına da atmaz. bu şekilde bir şey asla yok. Bu terbiyesizlik! Bunlar bakmaktalar ki, et lokantalarının bütün sahipleri; o tokatlamakta bu tokatlamakta. Yalnızca biri de değil hepsi tokatlamakta. Kasaplarımız içerisinde dahi bir gelenek bulunuyor.”

”Yahu ölmüş olan hayvanlara vurulur mu, ne diye tokatlıyorsun? Nasıl bir duruma geldik? Bunların kazanmış oldukları paraları da artık övmeyin. Bu şekilde bir aptallığa da artık hiç bir şekilde prim vermeyin. Yalnızca Nusret’te değil tamamı, hemen bu aptal durumdaki modadan geri dönüş yapalım!”