Başarılı oyunculardan biri olan Sermiyan Midyat, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşım içerisinde Büyük Ada ziyareti esnasında uğramış olduğu eğlence mekanı içerisinde Ahmet Kaya’nın şarkısını istediğinden dolayı şarkıcılardan Nev’in kendine bir sandalye atmış olduğunu açıkça anlattı.

Film dünyası içerisinde yer almış olduğu başarılı projeler sayesinde isminden sık bir şekilde söz ettirmekte olan Sermiyan Midyat, Twitter hesabı üzerinden şarkıcılardan Nev’le yaşamış olduğu tartışmayı açıkça anlattı. Midyat, Ahmet Kaya’ya ait olan Kum Gibi isimli şarkısını istemiş olduğu esnada Nev’in kendisine bir sandalye atmış olduğunu ileri sürdü.

Twitter hesabı üzerinden yaşamış olduğu olayı anlatmış olan başarılı oyuncu; ”Bir soluk almak amacıyla gelinmiş olan ada ziyareti esnasında faşizmin bu denli ayyuka çıkmış olduğuna şahit olmak ne kadar da kötü! Ahmet Kaya’ya ait olan ”kum gibi” isimli şarkıyı söyleme arzusu, Nev ismine sahip entel dantel bir şarkıcı tarafından bu defa da kafamıza sandalye atıp tepkilenmiş oldu! Susacak mıyız? Sonuna kadar da Kum Gibi” ifadelerine yer verdi.