Usta sanatçılardan biri olan Zerrin Özer’in pek çok kadından para alıp dolandırıcılık yaptığı konusunda söylentiler ortaya çıkan eşi Murat Akıncı’nın, usta şarkıcıdan da para almış olduğu ileri sürülmüştü. Özer ise bu söz konusu haberden sonra fenalaşıp hemen hastaneye götürülmüş hemen sonrasında ise sadece 36 saat öncesinde evlenmiş olduğu Murat Akıncı’dan boşanma konusunda bir karar almıştı.

Zerrin Özer’in fenalaşmış olmasından hemen sonra eşi Murat Akıncı da rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmış oldu. Tansiyonu düşmüş olan ve Sarıyer ilçesinde yer alan bir hastaneye götürülmüş olan Akıncı’nın hasta yatağından çekilmiş bir görüntüsü de ortaya çıkmış oldu.

Olayın özeti nedir?

Usta durumdaki sanatçılardan biri olan Zerrin Özer, geçmiş olduğumuz hafta bir zamandır beraber olduğu Murat Akıncı’yla nikah masasına oturmuş oldu. Düğünle ilgili görüntülerin basın tarafından paylaşılmasının hemen sonrasında 2. Sayfa adlı popüler programa telefonla bağlanmış olan pek çok kadın, Akıncı’nın dolandırıcı bir insan olduğunu, kendilerinden fazlasıyla yüklü miktarlarda para almış olduğunu ileri sürdü. Zerrin Özer’in menajeri de meydana gelen bu olaylardan sonrasında basın açıklaması gerçekleştirip Özer’in boşanacak olduğunu ifade etti.