Deren Talu, mayo giymiş olduğu cesur pozu ile birlikte takipçilerini de kendisine hayran bırakmış oldu. Talu’nun paylaşmış olduğu fotoğrafı çok kısa bir zaman içinde fazla sayıda yorumla birlikte beğeni almış oldu.

Bazı zamanlar içerisinde sosyal medya hesabı üzerinde paylaşmış olduğu fotoğraflardan dolayı fazlası ile konuşulmakta olan Deren Talu, tekrar isminden söz ettirmeyi başarmış oldu. Talu, parlamakta olan siyah banyosuyla vermiş olduğu pozu takipçilerinin beğenilerine sunmuş oldu. Talu’nun paylaşmış olduğu bu fotoğrafı ise çok kısa bir zaman içinde fazla sayıda yorumla birlikte beğeni almış oldu. Talu’nun takipçilerinden birisi bu paylaşım için; ”Annesinin izini takip ediyor.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi. Takipçilerinden başka bir tanesi de; ”En az annenizin olduğu kadar güzelsiniz.” şeklindeki bir ifadeye yer verdi.

Son zamanlarda sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu’nun estetikli durumda bulunduğu da açıkça ortaya çıkmıştı. Güzelliğiyle birlikte herkesi büyülemekte olan Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, küçük bir yaştayken estetik yaptırmış olanlar kervanına da katılmış. Talu’nun burun bölgesi içerisindeki değişim birkaç tane estetik operasyon geçirmiş olduğunu da açık bir şekilde belli etmekte.