Boşanacak oldukları haberleri ile gündeme gelmeye başlayan Burcu Kıratlı ve de Sinan Akçıl, aynı yerde oturan komşuları tarafından en sonunda polise şikayet edildiler.

5 ay öncesinde dünyaevine girmiş olan fakat son günlerde evlilikleri içerisinde problemler yaşamakta oldukları konuşulmaya başlanan şarkıcılardan Sinan Akçıl ve de Burcu Kıratlı’nın Akatlar’da yer alan evinde devamlı olarak tartıştıklarında ndolayı komşuları tarafından uyarılmış oldukları bilgisine ulaşıldı.

Boşanma iddiaları ile gündemden bir türlü düşmemekte olan çiçeği burnundaki bu çiftin bağrışmalarının yanı sıra tartışmaları devam ettiğinden dolayı apartman sakinlerinin tarafından polise şikayet edilmiş oldukları da ileri sürüldü.

Memurların şikayet üzerine gelmesinden hemen sonra barışmış olan çiçeği burnundaki evli çiftin, aradan sadece birkaç gün geçmiş olmasına karşın tekrardan sesleri yükselmeye başlayanca, komşularının yeniden şikayet etmiş olduğu da açık bir şekilde ortaya çıktı.

Milliyet tarafından yapılmış olan habere bakılır ise, komşularına vermiş oldukları rahatsızlıktan dolayı evden ayrılmış olan oyuncu, ailesinin araya girmesi ile tekrardan eve geri dönmüştü.