Denizli Büyükşehir Belediyesinin Kent Konseyi, 20 Haziran Perşembe gününde gerçekleştirecek olduğu Genel Kurul ile birlikte yeni dönemde görevde olacak Kent Konseyinin Yürütme Kurulu’yla birlikte Başkanını da seçmiş olacak.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Kent Konseyinin Yürütme Kurulu toplantısı geçmiş olduğumuz gün gerçekleştirildi. Kent Konseyinin Başkanı görevinde bulunan Ali Değirmenci başkanlığında toplanmış olan Yürütme Kurulunun üyeleri 3 senede bir gerçekleştirilen Genel Kurul kararı almış oldu. Buna bakılır ise 20 Haziran Perşembe gününde Çatalçeşme Oda Tiyatrosu içerisinde gerçekleştirilecek Genel Kurul ile birlikte yeni dönem içinde görev gerçekleştirecek Denizli Büyükşehir Belediyesinin Kent Konseyini Yürütme Kurulu üyeleriyle Kent Konseyinin Başkanı seçilmiş olacak.

”Kent Konseyi Meclislerimiz ile birlikte Yürütme Kurulu üyelerimizle beraber bu aziz milletimiz için hizmet etmeye çalıştık” ifadelerine yer veren Kent Konseyinin Başkanı görevinde bulunan Ali Değirmenci; ”Benim Mahallem geçmiş olduğumuz dönem içinde yaşama geçirmiş olduğumuz en önemli projedir. Toplum içerisindeki herkese temas etmek için çalışmaktayız. Mahalle Meclisi kurmuş olmamızdaki maksadımızda da buydu. ‘İnsanlar bizlere gelememekteyse bizler onların ayaklarına gidelim’ şeklinde düşündük. İnşallah söz konusu bu faaliyetlerimizi devam ettirmeyi de sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.