İngiltere içerisinde ekranlara gelmekte bulunan Aşk Adası isimli programa, kendilerini izlemekte olan kameralara hiç bir şekilde aldırış etmeden cinsel ilişkiye girmiş olan yarışmacılar adeta damgasını vurdu.

İngiltere’de paylaşılmakta olan reyting rekortmeni olduğu açıklanan Aşk Adası isimli programda yarışmacılar kameralara hiç bir şekilde aldırış bile etmeden cinsel ilişkiye girdiler.

Aşk Adası isimli yarışmaya katılmış olan Tommy Fury ile birlikte Mae Hague, kadın ile erkeklerin aynı ev içerisinde yaşamını sürdürdüğü ve 24 saat boyunca evde yer alan kameralarla izlenmiş oldukları Aşk Adası isimli programda ilişkiye girdiler. Yorganın altında kısa bir zaman boyunca öpüşmüş olan çift daha sonrasında ise kameralara hiç bir şekilde aldırış etmeden ilişkiye girmiş oldu. Görüntüleri izlemiş olan televizyon seyircilerilerinden bazıları ise sosyal medya hesapları üstünden bu duruma çok büyük bir tepki gösterdi. Aşk Adası isimli program esnasında daha öncesinde de bir başka çift kameralara hiç bir şekilde aldırış bile etmeden ilişkiye girmiş idi.