75 yaşında bulunan ünlü şarkıcılardan Fedon Kanal D üzerinde yayınlanmakta olan 2.sayfa isimli programa katıldı. Özel yaşamı ile alakalı çok çarpıcı açıklamalarda bulunmuş olan şarkıcı, kadına şiddet içermekte olan sözleri ile çok fazla tepki çekti.

Yanlış durumdaki yaşam tarzından ötürü 50 senelik eşinden boşanmış olan Fedon; ”Eşime yapmış olduklarımdan çok utanmaktayım. Yanlış bir yaşam tarzımdan ötürü eşime de ”boşanalım” şeklinde konuştum. ”Ben ise seni fazlasıyla üzüyorum” şeklinde konuştum. 50 senelik eşimden boşandığımdan dolayı bekar bir erkek gibi yaşamaktayım” ifadelerine yer verdi.

Rahat yaşam tarzı ile dikkat çekmiş olan ünlü sanatçı; ”Kadınları fazlasıyla seviyorum. Zaten sevmiyor olsam normal durumda değil. 50 senelik eşimden de boşandım. Bir tane erkeğin yapması gereken her şeyi yaptım. Gencim, ve çok beğenilmekteyim. Kadına fazlası ile bir tokat attım. Ancak şimdi ise elim hiç kalkmaz. Gençlik dönemi. Şiddet hiç bir şekilde yok, ancak o şekilde kadınlar var ki kesilmesi dahi layık, o çok farklı. Bu gazete içerisinde yazan bir tane haber. Eşi uyuduğu esnada balta ile parçalamış bir kadın. Kadınlar bir çiçekte erkekler bir diken mi? Bana bu yüzden kimse hiç kızmasın. Ben kadın ve erkek diye ayrım yapmıyorum, insan şeklinde bakıyorum. Her türden şiddete de tabii ki karşıyız.” şeklindeki ifadeleriyle çok şaşırttı.