Daha sadece 15 ay öncesinde Feyza Aktan’ın hamile olması ile beraber aileler arasında gerçekleşen özel bir nikah töreniyle dünya evine giren şarkıcı ve aynı zamanda oyunculardan Özcan Deniz’in mutluluğuna bir gölge düştüğü konuşuluyor. Deniz’in evliliğinde boşanma kararı almış olduğu ileri sürüldü.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan 2. Sayfa isimli programdaki bir habere bakılır ise; geçmiş olduğumuz Babalar Günü içerisinde çok imalı bir mesaj paylaşmış olan Özcan Deniz, Feyza Aktan’dan boşanmayı istemeye başladı. 15 ay boyunca devam eden evlilikten sonra verilmiş olan bu kararın altında tam olarak nelerin yatmakta olduğu ise henüz bilinmezliğini koruyor.

Haklarında çıkmış olan pek çok boşanma haberini yalanlamış durumdaki ikilinin çok çekişmeli bir boşanma davası ile evliliklerini sona erdirecekleri de söylentiler arasında yer alıyor. bu durumunda yanında gizli bir şekilde görülmeye devam edilen dava dosyasıyla alakalı olarakta bir yayın yasağı konulduğu açıklandı.

Özcan Deniz Babalar Günü esnasında yapmış olduğu paylaşım içerisinde; ”Sen yaşamış olduğun her şeyin üstünde yer alıyorsun. Bütün her şeye de değersin oğlum. Elimizde hiç bir şekilde acımadan bu günümüz çalınmış olsa da biliyorum bütün günler bizim. En yakın durumdaki arkadaşım sana doğduğun zaman söz vermiş olduğum gibi sürekli yanındayım. Babalar günüm kutlu oldu” ifadelerine yer vermişti.

27 yaşında bulunan Feyza Aktan’la 47 yaşında bulunan Özcan Deniz’in Kuzey ismini vermiş oldukları bir tane de oğulları bulunuyor.