Başarılı oyunculardan biri olan Enis Fosforoğlu, geçmiş olduğumuz gün yaşamını yitirdi. Dün de son yolculuğuna uğurlanmış olan Fosforoğlu’nun cenazesine katılım sağlayan Hamdi Alkan, tabutun yanı başında gözyaşı dökmekte olan eşi Selen Görgüzel’in resimlerini çekmiş ve söz konusu bu görüntüler ise çok fazla tepki toplamıştı.

Selen Görgüzel Alkan kendisine gelmiş olan eleştiriler üstüne bu konu ile alakalı sosyal medya hesabı üstünden özel bir açıklama gerçekleştirdi. Alkan açıklaması içerisinde şu ifadelere yer verdi;

”Bu zamana kadar yaşamım ile birlikte evladımı ve ailemi hiçe sayıp beni bir magazin figürü durumuna getirmeye çalıştınız bunlara kesinlikle bir ses etmedim…Hepiniz ile arkadaşlık ve ayrıca dostluk ettim bu yaptıkları da onların bir işidir dedim! Ancak bu defa hiç bir şekilde olmadı canımı çok fazla yaktınız. hem de benim bir acım var iken yaptınız bunu kesinlikle hiç bir zaman affetmeyeceğim… Bu söz konusu haberi yapmış olan hem Allah katı üzerinde hem ise adalet önünde hesabını vermiş olacak!

Vicdansızlarsınız! Lanet olsun sizlerin bu şekildeki magazin anlayışlarınıza! Benim canımı ve acımı sorgulayabilecek kadar kendinizi Allahlaştırmaya kalkmaktasınız! Baba demiş olduğum Enis abimi yitirmişim yüreğim dağlanmaktayken tabut başında yer alan fotoğraflarımı paylaşarak acımı adeta bir şova döndürmüş olan da sizsiniz!