Her yapmış olduğu olay haline gelen ünlü şarkıcılardan Miley Cyrus, bu defa katılmış olduğu bir radyo programı esnasında yapmış olduğu ”El ile kontrol etmeleri de hoşuma gitmekte” şeklindeki açıklaması ile dikkatleri çekmiş oldu.

Amerikalı oyuncu ve aynı zamanda şarkıcı olan Miley Cyrus, geçmiş olduğumuz günler içerisinde bir tane hayranının konseri esnasında kendisini el ile taciz etmesinden sonra ”İzni bulunmadan hiç kimse kimseyi de elleyemez” ifadelerine yer vererek adeta isyan bayrağını çekmişti. Cyrus, katılmış olduğu bir radyo programı esnasında, havalimanı girişleri esnasında yaşamış olduklarını da anlattı.

Havaalanı görevlileri ile bir tür aşk ve nefret ilişkilerinin yer aldığını ifade eden yıldız; ”Ünlü olduğumdan dolayı bana çok daha hassas bir şekilde davranmaktalar. El ile kontrol etmeleri de benim çok hoşuma gidiyor” şeklindeki sözleri ile fazlasıyla şaşırttı.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde, şarkıcı ve de oyunculardan biri olan Miley Cyrus, Barcelona içerisinde bir tane hayranının tacizine uğramış idi. Sosyal medya üzerinde paylaşılmış olan bir videoya bakıldığında, Miley Cyrus hayranları ile bir araya geldiği esnada arkasından yaklaşmış olan bir tane adamın ünlü durumdaki şarkıcıyı boynundan tutarak kendisine doğru çekmiş olduğu ve öpmeye çalışmakta olduğu göze çarpıyordu.

Cyrus’ın hayranlarından biri tarafından bu şekilde bir taciz edilmesine bazı kişiler de sosyal medya üzerinden şarkıcının şarkı sözleri içerisinde kullandığı ifadeleri ve konserleri esnasında tercih etmiş olduğu kostümlerinden dolayı ”bu çeşitte bir ilgiyi hak etmiş olduğu” şeklinde paylaşımlar gerçekleştirmişti.

Sosyal medya üzerinde tacizi meşrulaştırmış olan bu yazılara çok kızmış olan Miley Cyrus, Twitter hesabı üzerinden; ‘Kim ne ister ise onu giyebilir. Bakire bir durumda olabilir. 5 değişik kişiyle yatmakta olabilir. Kocası ile de olabilir. Kız arkadaşı ile de olabilir. Çıplak bir durumda olabilir. İzni bulunmadan hiç kimse onu ELLEYEMEZ” ifadelerine yer vermişti.