Denizli ili içerisinde gelin ile birlikte damadın içinde yer aldığı gelin arabası kontrolden çıkarak bir elektrik direğine çarptı. Kaza esnasında gelin ile birlikte damat ve de otomobil şoförü hafif bir biçimde yaralandı.

Edinilmiş olan bilgiye bakılır ise söz konusu bu kaza, Merkezefendi ilçesinin Akkonak Mahallesinde yer alan Lozan Caddesi üstünde gerçekleşti. İddialara bakılır ise, Yunus E. E. idaresinde bulunan 20 AKE 66 plakasına sahip düğün amacıyla süslenmiş olan otomobil seyir durumundayken halen bilinmeyen bir sebepten dolayı kontrolden çıkmış oldu. Savrulmaya başlayan otomobil yolun yanında yer alan bir elektrik panosuna, hemen sonrasında da elektrik direğine çarpmış oldu. Çapmanın etkisi ile birlikte otomobilde yer alan ve dünya evine girme konusunda hazırlık yapan Mediha ile birlikte Mustafa İ. ve otomobilin şoförü hafif bir biçimde yaralandı.

İhbarda bulunulmasının üstüne olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden sağlık ekipleri en mutlu günleri içerisinde kaza şoku yaşamış olan gelin ile birlikte damada ve de otomobil şoförüne hızlı bir şekilde müdahalede bulundu. Yaralılar hemen sonrasında ise Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralı olanların durumlarının çok daha iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Kaza ile alakalı bir soruşturma başlatılmış oldu.