Denizli Ticaret Odası (DTO)’nın tarafından nisan ayı içerisinde başlatılmış olan eğitimler, kesintisiz bir şekilde sürüyor. Sene boyunca devam edeceği açıklanan bu eğitimler ile birlikte işletmelerin mevcut durumdaki kapasitelerini geliştirebilmeleri ve hızlı bir şekilde gelişme gösteren dünya ticareti üzerinde rekabet edebilmelerini devam ettirebilir bir duruma getirmek amaçlanmakta.

DTO’ya ait konferans salonu içinde, Nisan ayı içerisinde farklı meslek gruplarına yönelik olarak başlatılmış olan eğitim çalışmaları Haziran ayı içerisinde de devam etmiş oldu. DTO’nun Başkanı görevinde bulunan Uğur Erdoğan, söz konusu bu eğitimlerin fazlası ile verimli geçmiş olduğuna da dikkat çekmiş oldu. Eğitim konularıyla birlikte eğitmenlerin planlamasını
çok büyük bir titizlik ile hazırlamakta olduklarına da vurgu yapan Başkan görevinde bulunan Erdoğan; ”Denizli Ticaret Odası şeklinde, işletmelerimizin ihtiyaç duymuş olduğu eğitimlerle alakalı olarak 2019 senesinin aralık ayının son günlerine kadar sürecek özel bir planlama gerçekleştirdik. Uzman durumda bulunan ekibimiz, eğitim konularıyla birlikte eğitmenleri seçerken çok daha titiz davranmış oldu. Eğitimlerin ilk önce bir ihtiyaç olması, daha sonra ise bunun doğru ve de ehil kişiler tarafından verilebilmesi amacıyla çok özel bir çaba harcamış olduk. İnanmaktayız ki, eğitimlerimiz işletmelerimizle birlikte çalışanlarının gelişmeleri için de bir katkı sağlamış olacaktır” ifadeleri ile konuştu.