Geçmiş olduğumuz günler içerisinde nikah masasına oturmuş olan Berfu Yıldız ile Eser Yenenler çiftinin düğünleri, adeta ünlü akınına uğramış idi. Toplu durumdaki düğün fotoğrafı içerisinde Hande Erçel’le aynı kare içinde bulunan Yağmur Tanrısevsin, dostlarından olan Merve Boluğur’u çok fazla kızdırmış oldu. 2 çok yakın arkadaş, Instagram platformu üzerinde birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

Eser Yenenler ile birlikte Berfu Yıldız çifti, 9 Haziran tarihi içerisinde dillere destan olabilecek bir düğün ile dünyaevine girmiş oldular. Kilyos içerisinde gerçekleşmiş olan bu düğüne Murat Dalkılıç ise sevgilisi olan Hande Erçel ile beraber katılırken, Yenenler’in dostlarından biri olan Oğuzhan Koç’ta sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’le birlikte geldi.

Düğünün misafirlerinin yer almış olduğu toplu fotoğraf içerisinde Yağmur Tanrısevsin ile birlikte Hande Erçel’in aynı karede yer alması Merve Boluğur’u çok fazla kızdırdı. Boluğur, çok yakın arkadaşlarından biri olan Yağmur Tanrısevsin’in, eski eşi olan Murat Dalkılıç’la birlikte sevgilisi Hande Erçel’le aynı poz içinde yer almış olmasına tepki gösterip Tanrısevsin’i takibi bırakmış oldu. Merve Boluğur’un yapmış olduğu bu hamlesinden kısa bir süre sonra, Tanrısevsin de Merve Boluğur’u takipten çıkartmış oldu.

Ünlü oyunculardan biri olan Merve Boluğur, Murat Dalkılıç’la 2015 senesi içerisinde nikah masasına oturmuş ve 2017 senesi içerisinde de anlaşmalı bir şekilde boşanmıştı.