Bir dönemlere damgasını vurmayı başaran Hepsi isimli grubun üyeleri arasında yer alan Yasemin Yürük, yapmış olduğu direk dansı ile birlikte adeta yürekleri hoplatmış oldu.

İlk önce ”Yalan” isimli şarkı ile birlikte tanımış olduğumuz ve sonrasında ise 2000’li senelere adeta damgasını vurmayı başaran Hepsi isimli grup, Gülçin’in bu gruptan ayrılmasından sonra çok büyük bir sessizliğe bürünmüş idi. Uzun bir zamandan beri yeni projeler yapmamakta olan grup üyeleri, sosyal medya hesapları üzerinden yapmış oldukları paylaşımları ile birlikte isminden söz ettirmeye devam ediyor.

Yasemin Yürük, Instagram hesabı üzerinden direk dans yapmakta olduğu videoyu paylaştı. 20.000 defa görüntülenmiş olan bu videoya, ünlü ismin takipçileri tarafından övgüler dolu yorumlar gelmeye başladı.

Dağılmış olan Hepsi isimli grubun üyelerinden biri olan Eren Bakıcı, Bursa ili içerisinde bir köye yerleşerek kendisine yeni bir yaşam kurmuş oldu. Evi içerisinde televizyon dahi olmadığını ifade eden Bakıcı açıklamalarında ise; ”Artık hiç bir şekilde müzik yok, toprak ile uğraşıyorum” ifadelerine yer vermişti.