Yapmış olduğu paylaşımlar sayesinde sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta olan Deniz Akkaya, kızıyla geçirmiş olduğu eğlenceli zamanları da paylaşmayı sürdürmekte. Akkaya, geçmiş olduğumuz gün kızı ile beraber aynı mayoyu giyip bir poz verdi. Paylaşımının hemen sonrasında adeta eleştiri yağmuruna tutulmuş olan Akkaya, gelmiş olan mesajları da Instagram hesabı üzerinden ifşa etti.

Bir tane kadın takipçisinin yapmış olduğu yorumlara fazlası ile sinirlenmiş olan Akkaya, gönderilen mesajları da paylaşıp ”Çocukların mayoyla çekildiği fotoğraflarına bakıp bu şekilde şeyler aklına getirerek haddi aşan saçma şeyler yazacak sonrasında ise akıl vereceksin” şeklinde bir yorum yaptı.

Sinirini bir türlü atamayan Akkaya, sözlerine ise şu şekilde devam etmiş oldu; ”Sapık ruha sahip kadınlar… Bizlere dil uzatmanız artık bitti sıra çoluğa çocuklara geldi. Yaz gününde mayo giymiş olan bir kız çocuğuna yapmış olduğu yoruma a bak! Sizin gibiler sebebiyle ülke içerisinde adamlar sokak üzerinde kadınları gözleriyle taciz etmeyi kendi içerisinde bir hak sayar oldu. Değerli durumdaki sosyal medyanın dostları, inanın 10 dakika içerisinde yüzlerce sayıda bir mesaj geldi. Bana ne kadar çok hakaretler geliyor inanın söylediğiniz gibi hiç ciddiye almamaktayım. Zaten açıkça da ortada ne kadar almamış olduğum. Ancak çocuk konusu olduğu zaman çok ciddiyim bir gün biri elimde kalacak! Ve maalesefte sürekli olarak kadınlar! Ülkemizin kadınları fazlası ile mutsuzlar net bir şekilde ortada!”