Okan Kurt tarafından uyarılmış olması ile birlikte giymiş olduğu mini eteklerle beraber elbiseleri çöpe atmış bulunan Demet Akalın, eşinin koymuş olduğu yasağı da delmiş oldu. Akalın, bugün içerisinde alışveriş merkezindeyken mini eteği ile objektiflere yakalandı.

Senelerdir sahneler üzerinde mini elbise ile birlikte büstiyer ve de mayolar giymekte bulunan şarkıcılardan Demet Akalın, Okan Kurt’la evlilik yaptıktan sonra eşinin uyarıda bulunmasıyla beraber giyimine hızlı bir şekilde çeki düzen vermişti. Aradan geçmiş olan senelerden sonra Demet Akalın, tatil beldeleri haricinde ilk defa süper mini eteği ile objektiflere poz vermiş bulundu.

Demet Akalın, geçmiş olduğumuz yıl eşinin ailesinin borçlarından ötürü evine haciz gelmesinin hemen sonrasında Okan Kurt ile tek bir celsede boşanmış idi. Evliliği süresince giymiş olduğu kıyafetlerine de çok büyük bir özen göstermiş olan Akalın, boşandıktan hemen sonrasında ise kilo verip mini elbise giymeye başlamış idi. Eşi ile yeniden barışmış olan şarkıcı, kendisine koyulmuş yasağı delip süper mini etek giymeye başladı.

Avrasya Üniversitesi ise bahar şenlikleri dahilinde ünlü ve başarılı durumdaki şarkıcı Demet Akalın’ı Trabzon ili içerisinde ağırlayacaktı. Meydana gelen sel felaketinin hemen sonrasında konserin daha ileri bir tarihe ertelenmiş olduğu duyurusu yapıldı.