Denizli ilinin Bekilli isimli ilçesi içerisinde, otomobillerinin önü kesilip darp edilmiş olan babanın öldürülmesi ve de oğlunun yaralanmasıyla alakalı olarak 4 tane zanlı gözaltına alınmış bir durumda.

İl Jandarma Komutanlığına bağlı durumda bulunan ekipler, 6 Haziran tarihi içerisinde meydana gelen olaya yönelik olarak devam ettirilen soruşturma dahilinde, 4 tane adrese eş zamanlı bir şekilde operasyon gerçekleştirdi.
Operasyon esnasında, cinayet ile birlikte yaralama olayına karışmış oldukları ileri sürülen 4 tane şüpheli de yakalandı.

Fransa’dan tatil yapmak amacıyla Denizli iline gelmiş olan Osman Kurt (60), kent içerisindeki özel bir tane bakım evinde kalmaya devam eden yakınlarını görmeye gitmekte oldukları esnada bir tane görevli ile kavga etmişti. Daha sonrasında ise ifade vermek amacıyla jandarma karakoluna gitmek üzere yola çıkmış olan baba Kurt ile birlikte oğlu Özgür Kurt’un (40) yer aldığı bu otomobil, önü kesilip Çamköy Mahallesinin giriş kısmında durdurulmuştu. Otomobil içerisinde çıkartılarak arp edilmiş olan baba olayın yaşanmış olduğu yerde yaşamını yitirmiş, oğlu da olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden ekipler tarafından hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılmıştı.