Yaz sezonundaki ilk konserini Bodrum içerisinde vermiş olan Serdar Ortaç, sahne öncesinde magazin muhabirleri tarafından sorulmuş olan soruları cevapladı. evlenip yuva kurduktan sonra sahne üzerinde bazı kuralların değişmiş olduğunu, artık dansçıları ile yakın temas kurup dans edememekte olduğunu ifade eden Ortaç, sahne çıktığında her şeyi unuttu ve dansçıları ile sarmaş dolaş bir şekilde dans etti.

Ortaç, evlenip yuva kurduktan sonra sonra sahnesi üzerindeki değişiklikleri ”Evlendikten sonra bazı şeylerden mahrum kalmaktasınız. Mesela artık hiç kimseye canım cicim diyememektesiniz. Dansçınız bile olsa sahne üzerinde elini tutmanız çok zor. Yakınlaşmak kesin bir şekilde yasak. Hanım çok kızıyor” ifadeleri ile açık bir şekilde anlattı.

Açıklaması ile birlikte çok fazla şaşırtmış olan Ortaç, sahneye çıktıktan hemen sonrasında ise yapmış oldukları ile bir defa daha şaşırttı ve kendi kendisini yalanlamış oldu. Dansçıları ile fazlasıyla samimi şovlar yapmış olan ünlü durumdaki şarkıcının sahne öncesinde yapmış olduğu açıklamalar ise tamamen havada kalmış oldu.

Haklarında devamlı olarak boşanma haberleri çıkmakta olan Serdar Ortaç ile Chloe Ortaç çifti ise, sadece birkaç gün sonrasında evliliklerinin 5. senesini kutlamış olacak.