Ünlü rap şarkıcılarından biri olan Cardi B, geçmiş olduğumuz günler içerisinde ayakları şiştiğinden dolayı bütün konserlerini iptal etmek mecburiyetinde kalmıştı. Sahnelere yeniden geri dönmüş olan Cardi B, Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki bir konseri esnasında sahne kostümünün kalça bölümünden yırtılmasının ardından konserine ara vermek mecburiyetinde kalmış oldu.

Kızı olan Kulture’ın dünyaya gelmesinden sonra yağ aldırma ile birlikte göğüs kaldırma ameliyatı geçirmiş olan Cardi B, ayaklarının şişmesinden dolayı bütün konserlerini iptal etmek mecburiyetinde kalmıştı. Sahnelere yeniden geri dönmüş olan ünlü durumdaki şarkıcı rahatsızlığından sonra gerçekleşen ilk konserini, Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Tennessee eyaleti içerisinde yapılan müzik ile sanat festivalinde vermiş oldu.

Daha yeni yeni iyileşiyor olmasına karşın çok başarılı bir sahne şovu gerçekleştirmiş olan Cardi B, twerk yapmakta olduğu esnada kostümünün kalça bölümü patladı. Kostümünün yırtılmış olduğunu hiç bir şekilde fark etmemekte olan B, kalça şovunu sürdürürken, konseri ön sıralar içerisinde izlemekte olan bir çift, yırtık olduğunu fark edip Cardi B’yi de uyarmış oldu.

Sahne görevlilerinden yardım alarak konsere ara vermiş bulunan Cardi B, sahneye üstünde bir sabahlık ile dönüp konserine devam etmiş oldu.