Denizli ilinin Merkezefendi Belediyesi ilçede yer alan ortaokul öğrencileri için bir karne hediyesi şeklinde sinema bileti hediye etmeye başladı.

Karnesi ile birlikte Merkezefendi Kültür Merkeziyle Merkez Kütüphane’ye gelmiş olan ilk 3.000 tane öğrenciye ”Aladdin” ismine sahip olan sinema filime bilet verilmekte. ”Karneni Getir Sinema Biletini Götür” şeklindeki etkinlik dahilinde 5 ile birlikte 6, 7. ve de 8. sınıfta okuyan öğrencilerine ilk bileti ise Merkezefendi Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Şeniz Doğan vermiş oldu. Merkezefendi Kültür Merkezi içerisinde çocuklara sinema biletlerini hediye etmiş olan Başkan görevinde bulunan Doğan konuşmasında ise; ”2018 ila 2019 eğitim ve öğretim senesini başarıyla tamamlamış olan öğrencilerimiz için sinema bileti hediye etmekteyiz. Öğrencilerimiz için iyi seyirler ile birlikte iyi tatiller dilemekteyim. Çocuklarımızın da sürekli olarak yanındayız. Eğitime bir destek verme açısında Merkezefendi Belediyesi olarak sürekli hazır bir durumdayız” ifadelerine yer verdi.

Biletlerini almış olan öğrenciler, Merkezefendi Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Şeniz Doğan’a teşekkür edip mutlu olduklarını da açık bir şekilde ifade ettiler.