Antalya ilinin Manavgat ilçesi içerisinde bir konser vermiş olan şarkıcılardan Ayşe Hatun Önal, sahnenin önünde yer alan çocukları gördüğünde sevenlerini çok fazla şaşırtan sözler söylemiş oldu. Önal açıklamasında; ”Bu ne kadar büyük bir güzellik. Sizi ben kaçırsam mı acaba? Benim de artık bir çocuk yapma zamanım gelmiş” şeklindeki sözleri ile anneliğe karşı olan özlemini de dile getirmiş oldu.

Kızılağaç Turizm Merkezi içerisinde 5 yıldızlı bir tane otelde Ramazan Bayramı’ndan dolayı gerçekleştirilen konser kapsamında Ayşe Hatun Önal sahnedeydi. Yaklaşık olarak 1,5 saat boyunca sahne üzerine kalmış olan Ayşe Hatun Önal, söylemiş olduğu birbirinden hareketli parçalar sayesinde yerli ve de yabancı asıllı tatilcileri adeta coşturmuş oldu.

Şarkı arasında sahne önünde yer alan tatilcilerin çocukları ile de konuşmuş olan Ayşe Hatun Önal, çocukların fazlası ile güzel olduğunu açık bir şekilde. Ailelerin de çocuklarına sahip çıkmaları konusunda bir istekte bulunan Ayşe Hatun Önal sonrasında ise; ”Bu ne kadar büyük bir güzellik. Ben aslında sizi kaçırsam mı acaba? Adım artık çocuk hırsızına çıkmış olacak. Çocuklara da bu kadar fazla ilgi göstermiş olduğuma göre benim çocuk yapma zamanım gelmiş artık herhalde” ifadelerine yer verdi.