Heidi Klum, sosyal medya platformunu fazlası ile aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Rahat paylaşımları ile tanınmakta olan Klum, tekrar sosyal medyayı sallayabilecek bir video paylaşıp yok artık dedirtmeyi başarmış olu.

Bir döneme damgasını vurmayı başaran şu anda 46 yaşında bulunan eski mankenlerden Heidi Klum, son yapmış olduğu paylaşımı ile birlikte tekrardan olay olmuş bir durumda! Üstsüz bir şekilde dış fırçaladığı esnada çekmiş olduğu videosunu, önce Instagram isimli popüler sosyal medya platformunu hikaye bölümünde, sonrasında ise sayfası üzerinde paylaşıp hayranlarını çok fazla şaşırtmış oldu.

Aslında artık podyumları tamamen bırakmış bir durumda olsa bile sunuculuğunu üstlenmiş olduğu bir yarışma programı üstünden podyuma çok daha yeni yüzler kazandırmaya devam eden Heidi Klum’un, niçin bu şekilde bir paylaşım yapmış olduğuna pek çok hayranı da hiç bir şekilde anlam dahi verememiş bir durumda.

46 yaşında bulunan eski mankenin yapmış olduğu bu dikkat çeken paylaşımı ise sadece 1 saat içinde 520.000 kişi tarafından izlenmiş oldu.