Bir dönemler yaşamış olduğu üçlü ilişkiden dolayı magazin gündemini çok yoğun bir şekilde meşgul etmiş olan ünlü oyunculardan Bella Thorne, kendisine ait çıplak fotoğraflarını Twitter hesabı üzerinden paylaşıp kendisini tehdit etmekte bulunan hacker’lara da ‘Sizden korkmamaktayım’ demiş oldu.

21 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Bella Thorne, hacker’lar tarafından kendisine ait çıplak fotoğraflarını sızdırmak ile tehdit edilmiş olduğu duyurusunu yaptı. Thorne sonrasında ise, kendisini tehdit etmekte bulunan korkmadığını gösterebilmek amacıyla Twitter hesabının üstünden tamamen çıplak durumdaki fotoğraflarını açık bir şekilde yayınladı.

Fazlası ile cesur bir şekilde pozlar vermiş olan genç yaştaki yıldız; ”Benim üstümde kesinlikle hiçbir gücünüz bulunmuyor. Sizden hiç bir şekilde korkmamaktayım. Bu yaşananları da bir sonraki çıkartacağım kitabım üzerinde yazacağım” ifadelerine yer vererek kendisini tehdit etmekte bulunan bilgisayar korsanlarına da bir mesaj yollamış oldu.

Bella Thorne tarafından kaleme alınmış olan ”The Life of a Wannabe Mogul: Mental Disarray” ismine sahip olan bir şiir kitabı, bu senenin ilk haftalarında yayınlamıştı.

Thorne bu şöhretini, ufak yaşlarda Disney filmleri içerisinde rol alıp yakalamıştı. Güzel durumdaki yıldız bir dönemler yaşamış olduğu 3’lü ilişki ile birlikte de magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş idi.