Arsenal kulübünde futbol oynamaya devam eden Türk asıllı ünlü durumdaki Alman futbolculardan Mesut Özil, 2014 Türkiye Güzeli olarak seçilen Amine Gülşe’yle geçtiğimiz 7 Haziran Cuma gününde İstanbul ili içerisinde dünya evine girdi. Alaçatı Mahallesi içerisinde yaptırmış olduğu 2 katlı lüks bir villada, Almanya’dan gelmiş olan misafirlerini de ağırlamaya devam eden Özil, eğlenmiş olduğu mekandan çıktığı esnada yanlarına gelmiş olan seyyar çiçekçiler ile bir gerginlik yaşamış oldu. Özil, bir anda etrafını sarmış olan çiçekçilere, bağırdı ve sert bir şekilde tepki gösterdi.

Düğünün hemen sonrasında balayına çıkmış olan ünlü durumdaki çift, geçtiğimiz günlerde Çeşme’de yer alan Alaçatı Mahallesi içerisinde yaptırmış olduğu 2 katlı süper lüks villasına geldi. Balayına ise Çeşme içerisinde devam etmekte bulunan Özil’in dün Almanya içerisinden özel misafirleri geldi. Özil, Almanya’dan gelmiş olan bir grup arkadaşıyla beraber Alaçatı’da yer alan bir tane eğlence mekanı içinde 3 saat süresince doyasıya bir şekilde eğlendi.

Yanında ise eşi olan Amine Gülşe yer almayan Özil’in etrafını çıkış esnasında seyyar durumda çiçek satanlar sardı. Bu esnada çantası içerisinden cüzdanını çıkartmış olan Özil, ani bir şekilde sinirlenip etrafını satmış olan çiçek satıcılarına sesini yükseltti ve çok sert bir şekilde tepki göstermiş oldu. Özil’in yanında yer alan arkadaşları da burdaki seyyar satıcılara tepki göstermiş oldu. Kısa bir zaman devam eden gerginliğin sonrasında stresli olduğu gözlerden kaçmayan Özil, çiçek almadan beraberinde yer alan arkadaşlarıyla eğlence mekanının ön tarafından ayrıldı.