11 seneden beri ATV ekranları üzerinde çok ilginç olaylar ile birlikte cinayetleri çözüme kavuşturan Müge Anlı, sevenleri ile çok müjdeli bir haber daha paylaşmış oldu. Programı içerisine kaybolmuş olan kişileri kısa zaman içinde bulmasından dolayı nam salmayı başaran Müge Anlı, yaz dönemi süresince Güven Bana adına sahip bir program ile yine ekranlar üzerinde yer alacak.

Geçmiş olduğumuz hafta sonunda çekimlerin yapılmaya başlanmış olduğunu ifade eden Müge Anlı, daha halen yayınlanacak günle birlikte saatin kesin olmadığını da ifade etti. Bulmuş olduğu kayıplar ile birlikte açığa çıkartmış olduğu cinayetler ve de kavuşturmuş olduğu ailelerle izleyenlerinin gönüllerinde adeta bir taht kurmayı başarmış olan Müge Anlı’nın sunacağı yeni programı ise daha şimdiden çok büyük bir merakla beklenmeye başlanmış durumda.

Güven Bana isimli yarışma programı yaz sezonu içerisinde televizyon ekranları üzerinde olacak. Ailelerin bu söz konusu yarışma içinde yer alacağı Güven Bana isimli yarışma Tamer Karadağlı’nın sunumu ile ekranlarda. Müge Anlı’nın da katılmış olduğu söz konusu bu program kısa zaman içinde Atv ekranları üzerinde yayın yaşamına başlamış olacak.