Eşinden boşandıktan sonrasında işlerinin de kötü gitmesinden ötürü maddi bir şekilde çok zor günler geçirmekte olan ingiliz şarkıcı ve aynı zamanda mankenlerden biri olan Katie Price,’in daha öncesinde 15 yaşında bulunan bir kızla ilişkiye girdiğinden dolayı hapis cezası almış bulunan eski İngiliz futbolculardan Adam Johnson’la tam 12.000 pound tutarında bir gece geçirmiş olduğu ortaya çıktı.

Yaklaşık olarak 600 tane ünlü ve de zenginin katılmış olduğu açık artırım esnasında Katie Price’yle akşam yemeğiyle birlikte öğle yemeği yemek amacıyla 10.000 pound tutarında bir teklif sunulmuş oldu. Bir hayır kurumuna özel olarak yapılmış olan açık arttırma esnasında futbolculardan Johson, o zamanlarda evli durumda bulunan ve kocası Alex Reid’in katılmamış olduğu açık arttırım içerisinde Katie’yle akşam yemeği yiyebilmek amacıyla 10.000 pound tutarında bir teklif verdi.

Ancak Katie 12.000 pound tutarında bir para Johnson’nun yakın arkadaşlarından biri olan ve ayrıca Manchester City kulübünde takım arkadaşı olarak devam eden Micah Richards 2.000 pound tutarına daha para verip Katie’yi Johnson’la akşam yemeği yemesi için ikna etti.

İngiliz futbolculardan biri olan Johnson, hayranı olduğu ve odasının duvarları üzerine fotoğrafını asmış olduğu Katie’yle akşam yemeğin yedikten sonra da geceyi birlikte geçirmiş oldular.

İngiliz futbolcu Johnson, hayranı olduğu ve odasının duvarlarına fotoğrafını astığı Katie ile akşam yemeğinden sonra geceyi beraber geçirdiler.