Defne Samyeli’nin kızlarından Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bikinili fotoğrafı ile birlikte takipçilerini kendisine hayran bırakmış oldu.

Defne Samyeli’nin kızlarından büyük olanı Deren Talu, bikinili fotoğrafı ile takipçilerini adeta mest etmiş oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden bikinili fotoğrafını paylaşmış olan Talu altındaki nota ise; ”Saklambaç” şeklindeki bir not ilave etti.. Talu’nun fotoğrafına takipçileri de hiç bir şekilde sessiz kalmadı. Talu’nun takipçilerinden birisi; ”Fiziğiniz fazlası ile güzel. Mankenlere de adeta taş çıkartırsınız.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi. Farklı bir tane takipçisi de; ”Güzelliğinizi adeta annenizden almışsınız.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi.

Şimdiki dönemler içerisinde sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı isminden çok sık bir şekilde söz ettirmekte bulunan Defne Samyeli’nin kızlarından Deren Talu’nun estetikli bir durumda olduğu da ortaya çıkmış idi. Güzelliğiyle birlikte herkesi büyülemeyi başarmış olan Defne Samyeli’nin kızlarından Deren Talu, küçük bir yaştayken estetik yaptırmış olanlar kervanına katılmış. Talu’nun burun bölgesi içerisindeki değişim ise birkaç tane estetik operasyon geçirmiş olduğunu açık bir şekilde belli etmekte.