Yeni Gelin isimli dizi içerisinde Dilan karakteri ile herkes tarafından tanınmayı başaran oyunculardan Şilan Makal, Fenerbahçe Spor Kulübü’nde top kopturan futbolculardan Şener Özbayraklı’yla aşk yaşamakta oldukları konusunda açıklama yaptı.

Show TV kanalı üzerinde geçtiğimiz sene ekranlara gelen ve herkes tarafından sevilerek izlenmiş olan dizilerden Yeni Gelin’de kötü karakter olarak öne çıkan Dilan’ı başarılı bir biçimde canlandırmış olan oyunculardan Şilan Makal, Fenebahçe Spor Kulübü içerisinde yer alan futbolculardan Şener Özbayraklı’yla 4 seneden beri aşk yaşamakta olduklarını açıkça itiraf etti.

Şilan Makal, geçmiş olduğumuz gün Hotel Les Ottamans içerisinde gerçekleştirilen bir davete katılım gerçekleştirdi. Milliyet tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, Makal, futbolculardan biri olan Şener Özbayraklı’yla olan ilişkisini ”Güzel bir şekilde giden bir ilişkimiz bulunuyor. Bu tarzdaki şeyleri konuşmaktan ise hiç bir şekilde hoşlanmıyoruz” ifadelerine yer vererek dile getirmiş oldu.

Şilan Makal, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde kendisine sorulmuş olan ”Evlilik sizin için de yakın mı?” şeklindeki soruya cevap olarak; ”Gerçek yaşamda hiç bir şekilde evlilik teklifi almadım. Daha küçük bir yaşta olduğumu düşünmekteyim. Bu denli şeylerin planlaması olmamakta” şeklinde bir yanıt vermişti.