Oyunculardan Sarp Levendoğlu’yla 2014 senesi içerisinde yapmış olduğu evlilikten dolayı bir süre boyunca magazin gündemi içerisinde yerini korumuş olan Birce Akalay, şu zamanlar ise Benimle Söyle isimli yarışmada jüri kaptanı şeklinde ekranlara gelmeye devam ediyor. En son sevgilisi Can Tunalı’yla çekilmiş olan bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşıp çok duygusal bir not yazmış oldu.

Özel yaşamıyla alakalı çok fazla konuşmamayı tercih etmekte bulunan güzel oyuncu ve sevgilisi olan Can Tunalı yaklaşık olarak 2 ay öncesinde ayrılma konusunda bir karar aldı. Ayrılığa çok fazla dayanamamış olan çift, ilişkilerine yeni bir şans daha verip, yaşanmış olanların sonrasında Bodrum’da beraber ve çok mutlu bir şekilde objektiflere yakalandılar.

Akalay ise, geçmiş olduğumuz gün Instagram hesabı üzerinden sevgilisi olan Onur Tunalı’la bir tane fotoğrafını takipçileriyle paylaştı ve altına ise hem duygusal hem ise çok romantik bir not ekledi. Birce Akalay, Tunalı için notunda; ” Bizi biz yapan yalnızca iyi olan günler değildi. Hiç bir şekilde olmadı da zaten. Yeniden doğmuş olduğum o günleri de unutmadım ve hiç bir şekilde unutmayacağım. Dostum, yol arkadaşım. sevgilim, İyi ki…” şeklindeki ifadelere yer verdi.

Can Tunalı da sadece 2 gün öncesinde kendi hesabı üzerinden Akalay ile beraber olduğu fotoğrafını ”İyi ki…” şeklinde not ekleyerek paylaşmıştı.