Paylaşımları ile birlikte son günlerin en fazla konuşulmaya başlanan ismi heline gelen Aleyna Tilki, bugün de üniversite sınavına girmiş oldu. Sınavdan sonra özel bir paylaşım gerçekleştiren Tilki, zamanın yetmemiş olduğundan yakındı.

Büyük bir gün geldi ve çattı. Hem çok daha fazla heyecanlı bir durumdalar hem ise sona gelmiş olduklarından dolayı çok daha mutlu bir durumdalar. 2 buçuk milyon tane öğrenci bütün sene boyunca hazırlanmış olduğu ”Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS)” ilk oturumu olarak öne çıkan Temel Yeterlilik Testi (TYT) girdi.

Genç yaştaki şarkıcılardan biri olan Aleyna Tilki de sınava girmiş olanların arasında yer aldı. Önceki akşam twitter hesabı üzerinden ”Yarın üniversite için sınavım bulunuyor. Ben artık uyuyorum” şeklinde bir paylaşım gerçekleştirdi. Dün de sınav heyecanını yaşamış olan Aleyna Tilki, sınavdan çıktıktan hemen sonrasında tekrar sosyal medya hesabı üzerinden isyan etti. Tilki burda yazmış olduğu tweette ”Offf bu zamanı yetiştirmek fazlası ile zordu sınavda! Bence bir 20 dakika daha vermeleri gerekliydi” şeklindeki paylaşımı ile birlikte zamanın yetersiz olmasından dolayı şikayet etti.