Sivri çıkışları ile tanınmakta olan şarkıcılardan Tuğba Ekinci, dün deAK Partiyle alakalı olarak sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile herkesi çok fazla şaşırttı. Geçmiş olduğumuz hafta Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını paylaşıp adeta övgüler yağdırmış olan Ekinci, dün yapmış olduğu paylaşımı içerisinde bu yaşına kadarki süre içerisinde AK Parti’ye oy vermemiş olduğunu ifade etti.

Son zamanlar içerisinde yapmış olduğu siyasi paylaşımlar ile gündemden düşmemekte olan Tuğba Ekinci, dün ise Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içerisinde şu ifadelere yer verdi; ”Bugün artık beni iyice anlarsanız sevinirim! Beni son zamanlarda yandaş sanmakta olan herkese karşı sözüm! Beni hiç kimse yönetemez! Ben kendimin bilmiş olduğunu yaparım! Yönetilmeye hiç bir şekilde açık durumda değilimdir. Açık durumda olanları görmektesiniz cumhurbaşkanının etrafında iyi günlerde selam vererek kötü gününde arkasından vurmuş oldular, AK Parti’ye ise bu yaşıma kadar tek bir defa bile oy vermedim. Fikir ile birlikte düşüncelerime de sahip durumda değiller.

Fakat gelinmiş olan noktada ne kadar yazıktır ki ülkenin politikası Kürt ile Türk siyasetini kullanarak demogoji yapmış olan Cumhuriyet Halk Partisi’ne az yanlış yapmaktasın demem az yanlıştır az bir doğru yoktur, doğru aslında doğrudur yanlışta yanlıştır. Bana Cumhuriyet Halk Partisi artık İstanbul vs. başkan adayı çıkartmak değil de tavşan kolları adayı dahi gelemez!

Erdoğan ailesi sürekli olarak en azından net insanlardı her bir hamlesini beğenmiyor olsam da yapmış oldukları hizmetler tartışmaya açık bir durumda değil çokta işe yaramış olan hizmetlerdir. Tanımamış olduğunuz insanlara birden bir güvenmenin yerine az daha emin olmayı denemelisiniz düşman uyumaz ancak su uyur. Soğan ile dolar ile ülke kurtulmaz. Ülke güvenli durumdaki tecrübeli siyasi liderler ile ayakta kalır. Bana ise güvenilir partilerin koalisyonları ile toplanmış oylarla gelmelisiniz hayırlı bayramlar herkese Turkey ailesi.