Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı üzerinden TV8 üzerinde yayınlanmakta olan Yemekteyiz isimli programı Onur Büyüktopçu’nın yerine Seda Sayan’ın sunacak olduğu açıklamasını yaptı.

TV8 ekranında herkes tarafından çok sevilerek izlenen Yemekteyiz isimli yarışmanın sunucusu değişmiş oldu. Acun Ilıcalı, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde Yemekteyiz isimli programı önümüzdeki sezondan itibaren Seda Sayan’ın sunacak olduğunu resmi bir şekilde duyurdu.

Son günler içerisinde Yemekteyiz isimli programında sunuculardan Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğu bırakmış olduğu ve programdan ayrılmış olduğuyla alakalı dedikodular sosyal medya siteleri üstünde çok sık bir şekilde gündeme gelmeye başlamıştı. Konuyla alakalı olarak özel bir açıklama gerçekleştiren Onur Büyüktopçu ise, yarışmadan ayrılmış olduğunu kesin bir dil ile doğrulamıştı.

Bu durumun üstüne ise yeni sunucunun kim olacağını da TV8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı resmi bir şekilde duyurmuş oldu. Ilıcalı, Instagram hesabı üzerinden Seda Sayan’a ait olan fotoğrafı paylaşıp ”Seda Sayan Yemekteyiz isimli yarışmanın gelecek sezon sunucusu olarak başlayacak, heyecanlı bir şekilde bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.