Yeni çıkartmış olduğu çalışması Madam’la yaza damga vurma konusunda planları bulunan şarkıcılardan Ebru Polat, Kanal D ekranları üzerinde paylaşılan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katıldı. Canlı yayın esnasında özel yaşamıyla alakalı konuşma gerçekleştiren Polat, anlattıkları ile sunucuları dahi çok şaşırttı.

Madam isimli şarkıyı eski sevgilisine yazmış olduğunu ifade eden şarkıcı, sözlerine ise şu şekilde devam etmiş oldu; ”Madam isimli şarkıyı yaşamış olduğum bir olayın sonrasında yazdım. 6 ila 7 ay boyunca fazlasıyla ciddi bir beraberliğim oldu. Evlilik hazırlığı yapacağız. Harika bir insan bulduğumu zannettim. O kadar da düzgün bir durumda ki karakteri. Ağzından saçma şekilde bir cümle asla çıkmaz. Efendi ve çok kibar durumda bir insan. Çokta saygılı. Bana da kendimi adeta bir prenses gibi hissettirmiş bir insanla birlikteydim. 32 yaşında idi. Ben ”Bekardır” şeklinde düşünmekteydim.

24 saat boyunca birlikte olduğum insanın evli bir durumda olduğunu öğrendim. 2 tane de çocuğunun bulunduğunu öğrendim. Adeta bir şoka girmiş oldum. Bir arkadaş ortamı içerisinde oturmaktaydım. ”Erkek arkadaşın nerden?” diye bir soru sordular. Her yerde sürekli olarak onu anlatmaktaydım. Çok sevdiğim için, bekliyorum falan filan. ”Falanca yerden’ şeklinde cevapladım. ”Aa bizler de oralıyız’ diye cevap verip kimin nesidir diye başka bir soru sordular. Hemen onu da cevapladım. ‘Ebru Hanım biz bir şey söyleyeceğiz ancak o evli. 2 tane de çocuğu var’ diye cevapladılar. ‘Mümkün bir durumda değil’ diyerek hiç bir şekilde inanmadım. Sonrasında ise fotoğraflarını gösterdiler. Bende ondan sonra ona bir mesaj attım. ‘Bu delikanlılık içerisinde kaçıncı seviye” şeklinde yazdım, ‘Hatalar karşılıklı bir şekilde yapıldı’ diye cevap verdi. O anda yıkıldım.”