Başarılı şarkıcılardan biri olan Yeşim Salkım, 4 sene boyunca rahim kanseri ile mücadele etmekte olduğu ve hastalığı yenmiş olduğu konusunda bir itirafında bulunmuş oldu.

Yaz konserlerine Çeşme ilçesinde devam etmekte bulunan Yeşim Salkım, sahne üzerinde hayranlarını şoke etmiş bir itiraf gerçekleştirdi. Başarılı şarkıcılardan biri olan Yeşim Salkım, 4 sene boyunca rahim kanseri ile mücadele etmekte olduğu ve hastalığı yenmiş olduğu konusunda bir itirafında bulunmuş oldu.

Çeşme içerisindeki sahnesine çıkmış olan Yeşim Salkım konuşmasını şu şekilde gerçekleştirdi; ”4 sene amansız bir hastalık ile boğuştum, şükürler olsun ki o hastalığı da yendim. Hastalığımın adı ise rahim kanseri idi. Bu konuyla alakalı olarak hiç bir şekilde konuşmadım, zira ailemin bu hastalığı bilmesini hiç bir şekilde istemedim.” ifadelerine yer veren Yeşim Salkım, bu durumu yalnızca büyük kızının bilmekte olduğunu da ifade etti.

Yeşim Salkım, en son ise ”Hayatı çok iyi bir şekilde yaşamaya bakın, kafaya ise kesinlikle hiç bir şey takmayın” ifadelerine yer vererek hayranlarına birde nasihatte bulunmuş oldu.