Geçmiş olduğumuz sene Şeyma Subaşı’ndan boşanmış olan Acun Ilıcalı, 20 yaşında bulunan sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya’yla ilk defa objektiflere yakalandı.

2 sene öncesinde kızı Melisa’nın annesi olan Şeyma Subaşı’yla Fransa içerisinde çok görkemli bir düğünle dünya evine giren fakat sadece 1 sene sonrasında Subaşı’dan tek bir celse ile boşanmış olan Acun Ilıcalı, yeni sevgilisiyle birlikte Çeşme’de beraber objektiflere yakalanmış oldu.

Boşanma işleminin sonrasında ismi pek çok farklı kişiyle anılmış olan Acun Ilıcalı’nın beraber çalışmaya başlamış olduğu Itır Esen’le sevgili oldukları da ileri sürülmüştü. Itır Esen ile aşk yaşamakta olduğu iddialarını kesin bir dil ile yalanlamış olan Acun Ilıcalı, kendisinden tam tamına 30 yaş küçük durumdaki Çağla Ayça Altunkaya’yla Çeşme tatili esnasında ortaya çıkmış oldu.

Acun Ilıcalı, ilk önce genç yaştaki sevgilisi Çağla Ayça’yla beraber, motorla sürat teknesinin yer aldığı marinaya geldi. Marina içerisinde çok kısa bir zaman kalmış olan ikiliye daha sonrasında ise Oğuzhan Koç, sevgilisi olan Yağmur Tanrısevsin ile birlikte İbrahim Büyükak ve de eşi Nurdan eşlik etmiş oldu.