Ünlü yapımcılardan Acun Ilıcalı’dan 2016 senesinde boşanmış olan Zeynep Yılmaz geçtiğimiz akşam Etiler içerisinde kız arkadaşları ile görüntülendi. Mekandan çıkartken objektiflere poz vermiş olan Yılmaz yeni almış olduğu 2.400.000 Türk Lirası değerine sahip arabasına binip oradan uzaklaştı.

Acun Ilıcalı ise, 2003 senesi içerisinde Çırağan Sarayı’nda Zeynep Yılmaz’la dünyaevine girmiş, 2016 senesinde de boşanmıştı. İkilinin boşanmalarının sebebi de, Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’yla beraber olmasıydı. Eski eşler ise, seneler sonrasında kendi evlendikleri yer içerisinde Yelda Demirören ile birlikte Haluk Kalyoncu’nun düğünlerine katılım gerçekleştirdi.

ZEYNEP YILMAZ KİM?

Zeynep Yılmaz, 1976 senesi içerisinde dünyaya gözlerini açtı. 17 yaşında iken Acun Ilıcalı’yla tanıştı, 10 senelik beraberliğin sonrasında ise 2003 senesinde nikah masasına oturdular. Bu sırada ise 1999 ila 2000 senelerinde Marmara Üniversitesinin İşletme Fakültesi’ni bitirmiş oldu. İlk önce Cine5 içerisinde iç film satın alımı pozisyonunda 3 yıl kadar çalıştı. Daha sonrasında ise ”çocukluk hayalim” ifadelerine yer verdiği mimarlık mesleğini yapmak için başladı ve kendisine ait mimarlık firmasını kurdu.

Bu süreç içerisinde Acun Ilıcalı’dan 2 tane kızı olan Zeynep Yılmaz, çocuklarına da Leyla ile birlikte Yasemin adını verdi. Leyla Ilıcalı 2004 senesinde, Yasemin Ilıcalı da 2007 senesinde dünyaya gözlerini açtı.